16. Technická pomoc Zámrsk

18.08.2022 20:04

Na žádost majitele domu Zámrsk vyjela jednotka na likvidaci nebezpečného hmyzu, jelikož je majitel alergický na bodnutí. Průzkumem zjištěno, že sršní hnízdo se nachází pod taškami které jsou přístupné z balkonu se jeden člen vystrojil do ochranných prostředku a vzal si sebou spreje na likvidaci hmyzu. Zbylí členové místo nasvítili přenosných osvětlovacím systémem. Bylo odkryta část tašek na místo nalezeno, a za pomocí sprejů bylo hnízdo zlikvidováno a poté odstraněno do připravené nádoby. Poté bylo místo opět ošetřeno sprejem a tašky byly vráceny zpět na místo. Majiteli bylo doporučeno, aby si místo za pár dnů zkontroloval a případně si tašky poopravil. Poté byly sbaleny věcné prostředky a jednotka se vrátila zpět na základnu. Během zásahu nedošlo ke zranění ani poškození věcných prostředku ani techniky.