38. Dopravní nehoda I/17

28.12.2023 16:03

Žádáme o proplacení  zásahu u dopravní nehody.vyhlášení poplachu vyjela jednotka k dopravní nehodě s vyproštěním osob. Při jízdě k zásahu, bylo rozhodnuto KOPIS Pak, že vozidlo CAS zůstane na kruhovém objezdu v  obci Zámrsk a odkloní vozidla, aby nepřijížděla k nehodě, druhé vozidlo dojede k nehodě a domluví se s velitelem zásahu. Po dojezdu na místo a nahlášení se veliteli, bylo rozhodnuto , že jednotka přejede s DA na světelnou křižovatku pod Vraclav a uzavře komunikaci z druhé strany. Po dojezdu na místo byla uzavírka nahlášena na KOPIS a i OD PČR Pak. Bylo prováděn odklon dopravy od místa nehody. Po příjezdu hlídka PČR ke světelné křižovatce se jednotka přesunula k místu nehody a s velitelem zásahu bylo domluveno, že se DA vrátí zpět na základnu a CAS zůstane na kruhovém objezdu. Po ukončení zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu. Při zásahu nedošlo k poškození MPT ani ke zranění hasičů.
Žádáme o proplacení  zásahu u dopravní nehody.Po vyhlášení poplachu vyjela jednotka k dopravní nehodě s vyproštěním osob. Při jízdě k zásahu, bylo rozhodnuto KOPIS Pak, že vozidlo CAS zůstane na kruhovém objezdu v  obci Zámrsk a odkloní vozidla, aby nepřijížděla k nehodě, druhé vozidlo dojede k nehodě a domluví se s velitelem zásahu. Po dojezdu na místo a nahlášení se veliteli, bylo rozhodnuto , že jednotka přejede s DA na světelnou křižovatku pod Vraclav a uzavře komunikaci z druhé strany. Po dojezdu na místo byla uzavírka nahlášena na KOPIS a i OD PČR Pak. Bylo prováděn odklon dopravy od místa nehody. Po příjezdu hlídka PČR ke světelné křižovatce se jednotka přesunula k místu nehody a s velitelem zásahu bylo domluveno, že se DA vrátí zpět na základnu a CAS zůstane na kruhovém objezdu. Po ukončení zásahu se jednotka vrátila zpět na základnu. Při zásahu nedošlo k poškození MPT ani ke zranění hasičů.
Žádáme o proplacení  zásahu u dopravní nehody.