16. požár bálíku slámy u obce Vraclav

19.07.2015 04:41

Po vyhlášení poplachu vyjela jednotka Hasiči Zámrsk na požár balíku slámy u obce Vraclav. Po příjezdu na místo a nahlášení se veliteli zásahu bylo rozhodnuto, že jednotka bude doplňovat CAS 15 HZS Vysoké Mýto a od CAS 15 bude dvěma členy natažen útočný proud C a bude započato hašení balíků a za pomocí vidlí budou balíky rozhrabávány. CAS 32 T 148 se bude jezdit doplňovat na stanici HZS Vysoké Mýto. V 8:35 rozhodl velitel zásahu o návratu jednotky zpět na základnu. Bylo dohodnuto, že se dva členové vrátí s TA Opel zpět na místo zkontrolovat požářiště. Po příjezdu na místo, bylo zjištěno opětovné rozhořívání slámy proto, byla na místo povolána CAS 32 T 148, kterou bylo místo prolito, a v 16:55 hodin se jednotka vrátila zpět na základnu.