7. Námětové cvičení Vysoké Mýto

27.06.2013 14:37

Po vyhlášení poplachu vyjela jednotka Hasiči Zámrsk na požár vyškové budovy do Vysokého Mýta po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o námětové cvičení. Po příjezdu na místo a nahlášení se veliteli bylo rozhodnuto, že členové první CAS se vyzbrojí dýchací technikou a budou nápomocni při evakuaci a průzkumu budovy zda se uvnitř budovy nikdo nenachází. zbyli členové se budou podílet na přípravných pracech mimo budou. Jednalo se o řízení dopravy v místě zásahu, doplňování vody do CAS 32 SDH VYsoké Mýto a CAS 25 SDH Iveco. Po skončení cvičení bylo rozhodnuto o návratu jednotky zpět na základnu.

Jednotka Hasiči Zámrsk vyjela s vozidlem CAS 32 T 148 v počtu 1+3 ujeté km 11km a s vozidlem CAS 32 T 138 v počtu 1+2 ujeté km 11km