Technická pomoc Zámrsk

22.06.2011 21:15

Po vyhlášení poplachu vyjela jednotka Hasiči Zámrsk na popadané dráty elektrického vedení v obci Zámrsk.A Další 3 členové zůstali na zálkadně v pohotovosti s vozidlem CAS 32 T 148 pro případné střídaní členu kteří vyjeli na zásah. Po příjezdu na misto byl proveden průzkum místa kde se nacházeli popadané dráty které byly pod proudem proto jednotka prováděla řízení dopravy v místě zásahu a čekala na příjezd Pohotovostní služby el. rozvodných závodů. Na místě zůstali dva členové a řídily dopravu. Další dva členové provedli vozidlem Opel průzkum další části kde byla možnost popadaných drátů. Při jízdě zpět na místo bylo zjištěno že po silnici se pohybují dvě krávy proto bylo vozidlem zablokována silnice a poté co se zvířata otočily. Z vozidl byla vzata lopata a pomocí vozidla a lopaty byly zvířata nahnány zpět majiteli do dvora.Po dostavení se elektrikářů na misto bylo místo předáno ustně elektrikářům a jednotka provedla průzkum obcce zda nejsou popadané stromy nebo další dráty. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

Jednotka vyjela s vozidlem Opel Campo v počtu 1+3

Záloha CAS 32 T 148 v počtu 1+2