33. Dopravní nehoda Zámrsk

29.12.2020 18:21
Po vyhlášení poplachu vyjela jednotka na dopravní nehodu v obci Zámrsk. Po příjezdu na místo byl proveden průzkum a zjištěno, že došlo ke srážce dvou vozidel. Na místo současně dojela i jednotka HZS Vysoké Mýto, ve spolupráci s HZS byla odpojena autobaterie a provedeno zasypání uniklých provozních kapalin. Dále dva členové pomáhali policii s řízením provozu na pozemní komunikaci. Po příjezdu SDN ÚO bylo místo nehody nasvětleno osvětlovacím stožárem z CAS. Po zadokumentování nehody byly vozidla naloženy na vozidla odtahových služeb a komunikace byla zametena s poté se jednotka vrátila zpět na základnu.
Žádáme o proplacení  zásahu u dopravní nehody.